2019 yılının aksesuar trendleri

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Yeni yılın aksesuar trendleri ise şimdiden merak konusu. Rengarenk bir yıl bizleri bekliyor. İşte 2019 yılının aksesuar trendleri…

 

santamariajewels.com

Gündemden düşmeyecek

Yeni yılda geometrik çizgiler takı dünyasında yine geniş bir alanı kaplıyor. Geçtiğimiz yılın gözdesi olan uyumsuz küpeler, bu yıl da kendinden oldukça söz ettirecek gibi görünüyor.  Geometrik hatların tasarım ile buluştuğu takılar yeni yılda da gündemden düşmeyecek.

Minimalizm yükselecek

Minimal çizgilerle tasarlanmış, şık ve günlük hayatta kullanılabilecek takılar tercih listesinin ilk sırasında. Takı tasarımlarında yer alan ince detaylar ve zariflik yenil yılda trend olacak.

Şahane uyum

2018’de moda sahnesinde yerini alan püsküllü küpeler 2019’a damgasını vuracak. Püsküllü küpeler bütün tarzlara ve kombinlere uyum sağlamasıyla dikkat çekiyor. 2019 yılında püsküllü küpeler ile blazer ceketler, spor kotlar ve gömlekler ile şahane bir uyum yakalayabilirsiniz.

Retro parti

2019 takı trenleri arasında Retro modeller de göze çarpıyor. 80’li yılların rengarenk tarzları ile adeta gökkuşağı havası yaratan küpeler, yüzükler, broşlar ve altın zincirler 2019 yılının vazgeçilmezleri olacak. Ne dersiniz belki 80’ler partisi düzenleyerek takılarınızın ihtişamını sergileyebilirsiniz?

Gözler üzerinizde olacak

2019 yılı yemeklerde, sokakta, işte, toplantıda hayatın her alanında karşımıza çıkan Art Deco’nun yılı olacak. Oldukça gösterişli taşlı modelere sahip Art Deco takılar ile bu yıl gözler sizin üzerinizde olacak.

Adeta bir tutku

Ruhunuzun karmaşasını, mutluluğunu, romantikliğini göstermenin tam sırası! 2019 yılında renkli taşlar adeta tutku haline gelecek.  Renkli taşların ihtişamı sade tarzınıza şık bir hava katmak için sizlerle buluşacak.

WhatsApp WhatsApp - Canlı Destek