Kasım ayının öne çıkan 5 takısı

Sevgili Santa Maria Jewels blog okurları… Kasım ayından başlayarak her ay 5 takı önerisiyle sizlerle birlikte olacağız. Sonbaharın yerini kışa bıraktığı aylardan olan Kasım’da 5 farklı takı önerisiyle sizlerleyiz. Birbirinden şık takı önerilerimize aşağıda sunduğumuz linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajıyla sahip olabileceğiniz Kasım ayına ait takı önerilerimiz şu şekilde:

Tek Taş Model Rose Gold Modern Bayan Yüzük

316 L Çelik, Rose Gold, A+ taş kalitesi ve beyaz taş rengiyle zirkon bayan yüzük Kasım ayında 60 TL’lik fiyatıyla sizleri bekleyen ilk takı önerimiz. Hem hafta içi hem de hafta sonu kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz tek taş yüzük yalnızca bir tık uzaklığınızda.

https://santamariajewels.com/urun/tek-tas-model-rose-gold-modern-bayan-yuzuk-bx520/

Siyah Rodajlı Zirkon Taşlı Modern Bayan Yüzük

https://santamariajewels.com/urun/siyah-rodajli-zirkon-tasli-modern-bayan-yuzuk-stj28/

Siyah her dönemin rengi. Hemen hemen siyah renkli elbisesi, çantası, ayakkabısı olmayan yoktur. Ancak siyah bir takım yok diyorsanız, çok taşlı, siyah rodaj, zirkon ve çelik yapısıyla bu harika yüzük tam size göre.

Murano Taşlı Modern Bayan Gümüş Kolye

Gümüş kolyelerin görünümü ve sunduğu görünümün keyfi bir başka. Artık altın kolye kullanmak demode. 925 Ayar Gümüş, çok renkli, murano taşlı gümüş kolye uygun fiyat avantajıyla sizi bekliyor.

https://santamariajewels.com/urun/mur, ano-tasli-modern-bayan-gumus-kolye-bx621/

Retro Model Uzun Bayan Kolye Saat

Bazı takılar her dönem moda. Kolye saatler de modası hiç geçmeyen takılardan. Alloy metal, bronz saat retro model seven okuyucularımız için birebir…

https://santamariajewels.com/urun/retro-model-uzun-bayan-kolye-saat-bx626/

Turuncu Kordonlu Modern Unisex Saat

Hafta içi işte ve evde, hafta sonu ise daha rahat kıyafetlerinizi tamamlayacak bu harika modeli kaçırmayın. Uygun fiyatı ve göz alıcı rengi ile çevrenizdekilere “bu saati nereden aldın?” sorusunu sorduracağınıza emin olun.

https://santamariajewels.com/urun/turuncu-kordonlu-modern-unisex-saat-stj024/

WhatsApp WhatsApp - Canlı Destek