Terazi Burcu Özellikleri

23 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında doğan kişiler terazi burcu özellikleri gösterir. Burcun temel özellikleri arasında element bilgisi olarak hava, gezegen olarak Venüs bulunur. Öncü niteliğinde olan bu burç, mavi ve pembe renkleri favori renk olarak gösterir ve en özel günü Cuma günüdür.

Terazi burcu safir taşını sembol olarak kabul etmektedir. Ön plana çıkan özellikleri arasında sabırlı olmaları, uyumlu, sakin, dengeli, eşitlikçi, adil, kibar ve akıllı olmaları bulunmaktadır. İkili ilişkilerde terazi burcu ikizler, kova ve koç burçları ile iyi anlaşır. Ancak oğlak ve balık burçları ile anlaşamaz. En önemli ayrıntılardan biri olarak terazi burcu insanları sanatçı ruha sahiptir, giyinmeyi sever ve kararsız bir yapısı da bulunmaktadır.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi burcunda doğmuş olan erkekler genellikle sakin ve uyumlu bir görüntüye sahiptir. Her zaman ne istediğini iyi bilir ve dominant bir kişiliğe sahiptir. Bilhassa terazi burcu erkeği için huzur çok önemli bir ayrıntıdır ve sanata düşkün kişiliği ile tanınır. Yaşadığı ilişkilerde eşitlik ve denge kurallarını göz önünde bulundurur. Hayatında keyif aldığı ve sevdiği her noktada para harcamaktan çekinmez.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi burcunda kadınlar zarafet ve güzellik ile ön plana çıkar. Çatışmadan hoşlanmazlar, dengeli ve uyumlu bir birliktelik isterler. Ayrıca terazi burcu kadını akıllı ve sabırlıdır. Çok gizli bir mükemmeliyetçilik yönüne sahiptir. Kibar bir davranışa sahip olmakla birlikte politik tutumu ve davranışlarıyla takdir kazanır. Terazi burcu kadınları zarif ve kibar giyinir, pastel renkleri eder.

Terazi Burcunda İlişkiler Ve Aile

Terazi burcu yalnızlıktan hoşlanmaz ve bilhassa terazi kadını hayatında daima sevgi ve aşk ister. Anneler çocuklarına karşı adil davranır, şefkatli ve eşitlikçi bir yaklaşım gösterir. Baba ise çocuklarıyla her zaman iyi bir ilişki yürütür, duygusallık yerine mantıklı yaklaşımlar ve akılcı çözümler ile ikna gücünü kullanır. Çocukluk çağında ise terazi burcu, sosyal ve arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kuran, bakımlı ve estetik yöne sahip bir yapı sergiler.

WhatsApp WhatsApp - Canlı Destek