Vazgeçilmez Halkalar!

Yıllardır zaman zaman talep gören, özellikle 80 ve 90’larda büyük ilgi gören halka küpeler, aslında her dönem, her mevsim güzelliğinize güzellik katmakta. İsterseniz kışın boğazlı bir kazakla bir kahvecide, isterseniz yazın bikini ya da mayonuzla sahilde halka küpelerinizi taşıyabilirsiniz.

Uzun zamandır kadınların ve hatta erkeklerin gözde aksesuarları arasında yer alan bu küpeler, zamana meydan okuyup zamansız oldular. Hemen her zamana, mekana, kıyafete ve kişiye ayak uyduran halka küpeler, fazla aksesuara gerek duymadan bir gece kıyafetini de bir gündüz kombinini de tamamlayabilir.

santamariajewels.com

Her yaşa hitap eden halkalar, özellikle genç kadınların baş tacı. Talep gördükçe çeşitlendirilen bu küpeler artık büyük, küçük, incili, renkli taşlı, gümüş, gold, rose gold gibi çeşitleriyle aksesuar sevenlerin dolaplarını zenginleştiriyor.
Öylesine bir günü, acele yapılmış bir planı bile canlandırabilecek halkalar, yanlarına takılmış başka küpelerle yahut başka aksesuarlarla birlikte rahatlıkla kullanılabilir.

Haydi, vakit kaybetmeden bir halka da siz edinin!

Halka model küpelerimize göz atmak için tıklayın

WhatsApp WhatsApp - Canlı Destek