Yengeç Kadını ve Erkeği

Yengeç Kadını

Duygusal yapısı, evcimenliği ve aileye düşkünlüğü ile bilinen yengeç kadını haliyle anaç bir yapıya sahiptir. Ailesine, evine ve de geleneklerine fazlasıyla bağlıdır. Sevgi, güven ve huzur arayan yengeç kadını kendisine kol kanat gerecek güçlü bir erkek arar. Ancak yanlış anlaşılmayalım, güçlü bir erkekten kastımız ona hükmedecek bir erkek değildir asla.

santamariajewels.com

Hoş bir mizaca sahiptir yengeç kadını. Oldukça hassastır ve sezgileri kuvvetlidir. Çevresindeki insanların niyetlerini kolaylıkla anlayabilir, sezebilir. Kendi hislerine, sezgilerine fazlasıyla güvenir.

Kendisi dışarıya karşı her zaman dürüst, iyi niyetli ve sıcakkanlı olmaya çalışır. Haklı olarak karşısındaki insanların da kendisine bu şekilde yaklaşmalarını ister. Ancak işler istediği gibi gitmeyip de bir darbe yediğinde, çok çabuk kırılabilir. İnsanlardan daima iyi niyet ve şefkat ister. Kırılmaktan korktukları için de içlerini her zaman rahatça açmazlar insanlara.

Kendisi hakkında konuşmaktan pek hoşlanmaz eleştiriye de açık olduğu pek söylenemez.

Cömerttir ancak savurgan değildir. Tasarrufu ve birikim yapmasını iyi bilir. Maddi gücünü kendisi oluşturur ve kendine güvenir.

Yengeç Erkeği

Yengecin genel özelliklerinden aileye düşkünlüğü dolayısıyla, çocuklarına ve eşine bağlı, iyi bir eş ve baba görüntüsü çizer. Bu sebeple fazlasıyla koruyucudur.

Nazik, dürüst, ağır başlı olmasıyla bilinen yengeç erkeği yalandan hoşlanmaz ve haliyle de kendisini güvende hissetmediği, insanların doğal davranmadığı ortamlarda bulunmaz. Aynı zamanda inatçılıkları da hafife alınmamalıdır.

Para onun için önemlidir fakat bunun sebebi kendi ayakları üzerinde durma ve elinden geldiğince çevresine de yardım etme isteğidir.

Son derece akıllıdır ve keskin ve pratik bir zekâya sahiptir. Olayları kolay yolla çözümleyebilir.

Duygusal ruhlu yengeç erkeği çabuk alınabildiği gibi, kırıldığında içine döner, kabuğuna çekilir ve kendisini ortamdan soyutlamak ister.

WhatsApp WhatsApp - Canlı Destek