Yengeç Burcunun Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

İyi kalpli, annelik ve babalık duyguları ön planda, korumacı vs. sıfatlarla olumlu yönlerini; aşırı duygusal, alıngan olmalarıyla ve değişken ruh halleriyle de olumsuz yönlerini sıralayabiliriz yengeçlerin.

Yengeç burçları insanlara olan sevgileri, aileye verdikleri önem ve dürüstlük arayışlarıyla bilinirler. Çevrelerine, sevdiklerine sırtlarını asla dönmezler ve her zaman ellerinden gelen yardımı yaparlar.

santamariajewels.com

Herkese iyi niyetli yaklaşmaları ve yumuşak yüzlü olmaları nedeniyle genelde üzülen tarafta olurlar. Ama olsun yengeçler yine de kendi tutumlarından vazgeçmezler.

Şefkatli, gelenekçi ve aileci insanlardır. Sevdikleri insanlara fazlasıyla bağlıdırlar. Bu aileci ve gelenekçi yapıları onları hem iyi bir anne baba yapar hem de iyi bir vatansever yapar.

Yengeçlerin alıngan olmaları, çabuk alınıp kırılmaları çoğu zaman karşısındaki insanı zor durumda bırakır. Kırıldıklarında içlerine kapanan yengeçler, bir süre sessiz kalmayı tercih ederler çünkü.

Sevdikleri insanlara fazlasıyla bağlanan yengeçler bir süre sonra bıkkınlık hissiyatı oluşturabilirler. Ancak bu sadece içlerindeki büyük sevgidendir.

Herkesi en iyi kendilerinin anladığını düşünürler. İnsanlar hakkında çok rahat yorum yapabilirler. Ancak bu tavır bir süre sonra sinir bozucu bir hal alabilir.

Sevdiği insanlar söz konusu olduğunda can alıcı birine dönüşür yengeçler. Onların başına bir iş gelmesin, zarar görmesinler diye her türlü korumacılığı yaparlar. Başları derde girdiğinde ise sevdiklerine bulaşan umuyoruz ki siz değilsinizdir, zira canınızın bir kıymeti olmalıdır.

WhatsApp WhatsApp - Canlı Destek