Bin Bir Çeşit Fular

Kimi kadının vazgeçilmezi olan ve modası hiçbir zaman geçmeyen fularları sade kıyafetlerinize renk katmak ya da ışıltınıza ışıltı katmak için pek çok farklı şekilde kullanabilirsiniz.

Saçlarda farklı kullanımlarıyla dikkat çekmektedir fular. Atkuyruğunuzu, topuzunuzu ve hatta örgünüzü güzel bir fularla renklendirebilirsiniz. Saçınızı topladıktan sonra bir fularla bağlamak ya da örerken bir fularla birlikte örmek, saçlarınıza ayrı bir hava katacaktır.

santamariajewels.com

Fuların şu sıralar kullanım çeşitlerinden biri de çantaya bağlamadır. Ufak el çantalarınızın ya da omuz çantalarınızın kenarına veya saplarına bağlayarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Şimdilerde fuların ayak ya da el bileklerinde de yer ettiğini görmekteyiz. Özellikle yaz aylarında eteklerin ve elbiselerin altında kullanıldığı gibi pantolonların altında da kullanılmaya başlandı fularlar. Günlük kombinlerinizi rahatlıkla, el ya da ayak bileklerinize rengârenk bir fular bağlayarak canlandırabilirsiniz.

Stilinize farklı bir hava katmak için fularınızı kemer olarak kullanmanız da mümkündür. Genellikle kot pantolonlarda kemer yerine tercih edilen fuları, kemer şeridinden boylu boyunca geçirerek ya da tek bir ayrımından bağlayarak kıyafetinize farklı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Ve son olarak, geçmişten günümüze daimi yerini koruyarak en çok boyunlarda yer etmiştir fular. Özellikle dekolteli parçalarda bir kolye yerine bile geçebilecek bir kullanım şeklidir. Dönemine göre yakası açık gömleklerle, kazaklarla ya da omzu düşük bluzlarla pek çok farklı biçimde kullanabilirsiniz.

Zamana meydan okuyan bir aksesuar olan fuları siz de yanınızdan eksik etmeyin deriz.

WhatsApp WhatsApp - Canlı Destek