Kırmızı Ruj Aşkına!

Her kadının makyaj çantasında bulundurması gereken bir makyaj malzemesidir kırmızı ruj. Özel bir günde ya da bir gece davetinde kullandığınız kırmızı ruju günlük kombinlerinizde neden kullanmayasınız? Şık olmak demek abartı bir makyaj, aşırı bir kıyafet demek değil. Şıklığı sadelikle de yakalayabilirsiniz.

İsterseniz iş yerinizde, isterseniz dışarıda bir toplantıda, isterseniz de arkadaşlarınızla bir kahvaltıda sadeliği ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz.

santamariajewels.com

Hafif bir göz makyajıyla mat, kırmızı rujunuzu bir arada kullanarak iş yerinizde hem gözleri üstünüzde toplayabilir hem de gün boyu sizi rahatsız etmeyecek bir makyajı yüzünüzde taşıyabilirsiniz. Rujunuzu daha iyi göstermek istiyorsanız ince bir eyelinerın rujunuza eşlik etmesine izin verin. Amacınız abartmadan şık görünmek olacağı için düz ve tek renkten oluşan bir elbise ya da bir takım makyajınızı tamamlayacaktır.

Arkadaşlarınızla yaptığınız ani bir plan yahut ayarlanmış bir yemek ya da kahvaltı sizi sıkıntıya sokmamalı. Bir gömlek ve bir kot pantolonla işin içinden kolayca sıyrılabilirsiniz. Tabii unutmadan, bir de kırmızı rujla… Solgun, cansız gördüğünüz cildinizi hafif bir kapatıcı ve kırmızı rujla topladığınızda, işte plana dahil olmaya hazırsınız.

Bizden bir öneri; kıyafet alışverişine çıkacağınız zaman bile yanınızda bir kırmızı ruj bulundurmalısınız. Denediğiniz kıyafetleri solgun yüzle beğenmeyip es geçebilir ve sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Pişman olmaktansa kırmızı rujunuzu sürün ve kıyafetlerinizi deneyin. Denediğiniz her kıyafete nasıl bir hava kattığını görünce demek istediğimizi anlayacaksınız.

Kırmızı ruj etkisine siz hala kapılmadınız mı?

WhatsApp WhatsApp - Canlı Destek